Uczelnia Liderów
Uczelnia Liderów
 • Nowa edycja Konkursu (2019)!

  Trwa nabór wniosków w 9. edycji Konkursu „Uczelnia Liderów”. Zapraszamy do rywalizacji o prestiżowy certyfikat dla liderów rynku edukacyjnego w Polsce.
 • Promujemy
  najlepsze uczelnie!


  Zapoznaj się z galerią zdjęć z uroczystości wręczenia certyfikatów
 • Poznaj nagrodzone uczelnie 2018!

  Prezentujemy laureatów
  8. edycji Programu
  „Uczelnia Liderów”. Zapoznaj się z listą uczelni wyróżnionych naszym prestiżowym certyfikatem.
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych uczelni na temat „Uczelni Liderów”
Aktualności
Rozpoczynamy nabór w 9. edycji Konkursu (2019)

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego ogłasza nabór do 9. edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów 2019”. W tym roku do konkursu mogą się zgłaszać zarówno uczelnie, jak również ich wydziały...

Gala Finałowa

W czerwcu 2019 roku uroczystość wręczenia certyfikatów odbędzie się na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Certyfikaty wręczymy w zabytkowych murach jednego z najlepszych polskich Uniwersytetów...

Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2018

W Warszawie wręczono certyfikaty w 8. edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych "Uczelnia Liderów". Gala Finałowa Programu zgromadziła licznych gości: naukowców, studentów, ludzi mediów i kultury.

Poznaj Laureatów 2018
 
Lista szkół wyższych, które otrzymały certyfikat "Uczelnia Liderów" w ramach 8. edycji Programu (2018). Certyfikaty przyznane zostały na okres roku, tj. od czerwca 2018 r. do czerwca 2019 r. Wręczono je podczas Gali Finałowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Patronat medialny