Uczelnia Liderów
Uczelnia Liderów
 • Jubileuszowa edycja Konkursu (2020)

  Zapraszamy do udziały w X edycji Konkursu „Uczelnia Liderów”. Zapraszamy do rywalizacji o prestiżowy certyfikat dla liderów rynku edukacyjnego w Polsce.
 • Promujemy
  najlepsze uczelnie!


  Zapoznaj się z galerią zdjęć z uroczystości wręczenia certyfikatów
 • Poznaj nagrodzone uczelnie 2019!

  Prezentujemy laureatów
  9. edycji Programu
  „Uczelnia Liderów”. Zapoznaj się z listą uczelni wyróżnionych naszym prestiżowym certyfikatem.
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych uczelni na temat „Uczelni Liderów”
Aktualności
Rozpoczynamy nabór w X edycji Konkursu (2020)

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, wraz z Agencją PRC, przeprowadziły nabór do jubileuszowej, X edycji Ogólnopolskiego Programu „Uczelnia Liderów 2020”. W roku 2020 do konkursu mogły się zgłaszać zarówno uczelnie, jak również ich jednostki...

Gala Finałowa

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpiło w czerwcu 2020 roku. Prezentacja Laureatów miała miejsce podczas Uroczystej Gali Finałowej, która odbyła się w Patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Uczelnia ta od lat z powodzeniem ubiega się o Certyfikaty "Uczelnia Liderów"...

Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2020

W Łodzi wręczono certyfikaty w 10. edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych "Uczelnia Liderów". Gala Finałowa Programu zgromadziła licznych gości: naukowców, studentów, ludzi mediów i kultury.

Poznaj idęę naszego Konkursu
 
Zapraszmy do zapoznania się z celami, założeniami i metodologią oceny w Ogólnopolskim Konkursie "Uczelnia Liderów", który Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, wspólnie z Agencją PRC, organizuje od 2011 roku.