Uczelnia Liderów
Uczelnia Liderów
 • Jubileuszowa edycja Konkursu (2020)

  Zapraszamy do udziały w X edycji Konkursu „Uczelnia Liderów”. Zapraszamy do rywalizacji o prestiżowy certyfikat dla liderów rynku edukacyjnego w Polsce.
 • Promujemy
  najlepsze uczelnie!


  Zapoznaj się z galerią zdjęć z uroczystości wręczenia certyfikatów
 • Poznaj nagrodzone uczelnie 2019!

  Prezentujemy laureatów
  9. edycji Programu
  „Uczelnia Liderów”. Zapoznaj się z listą uczelni wyróżnionych naszym prestiżowym certyfikatem.
 • Laureaci o Programie!

  Poznaj opinie wyróżnionych uczelni na temat „Uczelni Liderów”
Aktualności
Rozpoczynamy nabór w X edycji Konkursu (2020)

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego ogłasza nabór do jubileuszowej, X edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów 2020”. W tym roku do konkursu mogą się zgłaszać zarówno uczelnie, jak również ich jednostki...

Gala Finałowa

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi z początkiem czerwca 2020 roku, a Gala Finałowa odbędzie się w drugiej połowie czerwca 2020 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi niezależnie od sytuacji epidemiologicznej - w okresie rekrutacji na studia Laureaci będą już dysponowali certyfikatami...

Galeria zdjęć z Gali Finałowej 2019

W Warszawie wręczono certyfikaty w 9. edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych "Uczelnia Liderów". Gala Finałowa Programu zgromadziła licznych gości: naukowców, studentów, ludzi mediów i kultury.

Poznaj Laureatów 2019
 
Lista szkół wyższych, które otrzymały certyfikat "Uczelnia Liderów" w ramach 9. edycji Programu (2019). Certyfikaty przyznane zostały na okres roku, tj. od czerwca 2019 r. do czerwca 2020 r. Wręczono je podczas Gali Finałowej w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

Patronat medialny